Truss Sahne Sistemleri

truss-sahne

Truss Sahne Sistemleri

Sahnelerde, çatılarda, otellerde ve pek çok yerde sıklıkla kullanılan truss sistemlerimizi kaliteli ve güvenilir olarak tasarlıyoruz. Sahnelerin yapım aşamasında, çatı ve kiriş gibi tüm bölmelerini detaylı şekilde ve sağlam olarak üretiyoruz. Sahne ve podyumlarda kullanılmak üzere truss sistemi alüminyumdan yapılarak daha sağlıklı ve dayanıklı olmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle sizler için daha uzun ömürlü sahne imkanı sağlıyoruz.

Sahnelerde Güvenilir Hizmet

Tüm sahne işlemlerinizin yanı sıra, truss sahne sistemleri alanında da tecrübemize güveniyoruz. Truss çatılar, kule sistemleri, mini kule, hoparlör kulesi, dairesel truss gibi seçenekleri bir arada toplayarak sizlere en uygun olanı bulmak için hizmet veriyoruz.

Sahnelerin tüm özellikleri değerlendirerek en uygun truss üretimi yapıyoruz. Bu nedenle de seçim konusunda sizlerden de yardım alarak sahneniz en gösterişli haline sahip olması için çalışıyoruz.

Truss Çeşitleri ve Özellikleri

Truss seçiminde sahnenin büyüklüğü, boyutları ve ebatları gibi özellikleri göz önüne alarak şekilsel çalışmalara başlıyoruz. İlk olarak alüminyum truss üzerinde belirlediğiniz tüm kriterleri değerlendiriyoruz. Kişiye özel olarak tasarladığımız ve üretimini yaptığımız parçaların, sahnenin ve bütünün değerlendirilmesinin ardından, daha sonra sahneye uygun olarak truss imalatı işlemlerimize başlıyoruz. İmalat sırasında sahneyi dikkatli inceleyerek, hiç eksik olmadan işlemlerimizi güvenilir olarak ekibimizle sürdürüyoruz.

Truss seçiminde yedek parça ve sağlamlığı arttırıcı özelliği bulunan truss bağlantı parçaları da üretime ekliyoruz. Bağlantılar sahnenin uzun ömürlü kullanımı için oldukça önemlidir.

Sahneye En Uygun Truss Seçimi

Sahnelerin yuvarlak, kare ve üçgen şekillerine göre truss üretimini ve kurulumunu yapıyoruz. İlk olarak sahnenin boyutlarını incelerken şekli ve özelliklerine de büyük özen göstererek işimizi yapıyoruz.

Kullanılan sahne kare ise kare truss ile alüminyum olarak sahnenin iskeletini kuruyoruz. Üretim ve imalat konusunda sahnenin şeklinin dairesel ya da oval olmasını isteyen kişiler için daire truss hizmeti sunuyoruz. Daire trusslar genellikle şarkı söylenmesi için uygundur.

Oyunlar ve gösteriler için daha çok tercih edilen ve en çok kullanılan truss çeşidi ise, üçgen truss olarak görülüyor. Üçgen truss genellikle podyumlarda oluşturulan ve hareketli platformlarla tamamlanan parçaları içeriyor. Bu nedenle de kare ve daireden farklı olarak üretimini yapıyoruz. Tüm bağlantıların kurulması ve en iyi şekilde hizmet alınması için de truss maşon üretimini eksiksiz ve sorunsuz olarak sizlere sunuyoruz.