Truss Sahne Sistemleri

Truss Sahne Sistemleri

Truss Sahne Sistemleri AnkaraTruss Sahne Sistemleri Ankara
Truss sahne sistemleri genellikle hoparlör ve ışıkların istenilen yüksekliğe asılarak rahat kullanım ve güzel bir görünüm için gerekli görülen modüler alüminyum truss sistemleridir. Özel ölçülerinize göre ve kullanım amaçlarınıza göre son teknolojilerden faydalanarak truss imalatı yapılmaktadır.

Genel Uygulama Alanları; açık havalarda, fuar standlarında, iç ve dış mekan organizasyonlarında ve konserlerde kullanılmaktadır.

Truss Ürünleri ve Çeşitliliği:
* Merdiven Truss,
* Üçgen Truss,
* Kare Truss,
* Daire Truss,
* Kule Truss,
* Truss Çatı Sistemleri
Merdiven Truss SistemleriMerdiven Truss Sistemleri

Merdiven Truss Sistemleri

Genelde dekor askısı olarak kullanılan merdiven truss; 30 cm dış ölçülerinde ve küçük basit bir sistem ile birlikte hafif ağırlıklar için kullanılır. En çok dekorastif uygulamalar için düşünülmüş bir üründür. Merdiven trussın rengi alüminyum renginin yanısıra toz boyalar yardımıyla istenilen renklere boyana bilmektedir. Ara ölçülerdeki uzunlukları, değişik açılardaki köşe birleşimleri ile her türlü özel dekorasyon tasarımlarınızın uygulanmasına olanak sağlamaktadır.

Üçgen Truss Sistemleri

Üçgen truss sahne sistemleri genellikle daha ağır ve büyükler için eşit profile sahip kafeslerdir. Düz elemanları, büküm stresine dirençli yayılımları 10-12 metreye kadar uzatılabilir biçimde hazırlanabilmektedir. Üç ana tüp ve ara makaslardan oluşan geometrisi üçgen olan truss sistemleridir.
Üçgen Truss SistemleriÜçgen Truss Sistemleri
Kare Truss SistemleriKare Truss Sistemleri

Kare Truss Sistemleri

Düz elementleri, bükülme dayanımına dayanıklı gerilime maruz kalacak şekilde veya standart kule elemanı olarak kullanmaya uygundur. 2 mm ve 3mm et kalınlığını kullanarak dayanıklılığı ve sağlamlığı garanti eder.

Yüksek frekans kullanımı veya daha yüklemeyi gerektiren tesisatlar için tasarlanmıştır. Kiralama, turne ve sergi şirketleri için ideal makas sistemleridir.

Daire Truss Sistemleri

Truss sahne sistemleri sabit olarak iki belli noktalardan desteklenen parçalardan oluşmaktadır. Bu noktalara kesme kuvvetleri ve yükleri diğer parçalara aktarılması için dizayn edilmiştir. Ürün boylarında en az değişmenin olması amacı düşünülerek oluşturulan alüminyum profillerden meydana gelen truss yapı sistemleridir. En yaygın kullanım alanlarda ışık ve dekor malzemelerin kullanılması için uygundur. Daire truss; kavisli veya farklı ölçülerde üretilebilmektedir.
Daire Truss SistemleriDaire Truss Sistemleri
Truss Çatı SistemleriTruss Çatı Sistemleri

Truss Çatı Sistemleri

Ankara Sahne olarak; oval yada üçgen çatı sistemlerinin imalatını gerçekleştiriyoruz . Hem uygun maliyetli olması ,hem de truss sistemine binecek yük miktarını minimum seviyede tutabilmesi nedeniyle hafif bir sistem tercih edilmektedir. İstenilen özel ölçülerde imalatını gerçekleştirebiliyoruz.

Truss Sahne Sistemleri İmalatı ve Kiralamak İçin Lütfen


Fiyat Teklifi Alınız