Teleskopik Tribün

Teleskopik Tribün Sistemleri

Teleskopik tribünler bir alanın esnekliğini arttırmak için en ideal çözümü sunar. Üst üste sıralanmış kilitli mekanizmaya sahip platformları ileri geri hareket ettirerek mekanlarınızı çok yönlü kullanabilirsiniz. Platformlar açık halde iken maksimum sayıda kişi oturtmaya, kapalı konumda iken ise alandan maksimum düzeyde faydalanmanıza olanak sağlar.

Teleskopik tribün sisteminin tamamen açılması ve geri kapanması birkaç dakikadan fazla sürmez. Açma kapama işlemini ister manuel olarak ister uzaktan kumanda ile yapabilmeniz mümkündür.

Teleskopik Tribün Neden Önemli ?

=> Çok amaçlı mekan kullanımı
=> Tesis edilen alanın optimum kullanımı
=> Sermaye yapı maliyetinden maksimum tasarruf
=> Toplum ihtiyaçlarına uygun çok yönlü uygulamalar aracılığıyla önemli gelir potansiyeli
=> Değişken koltuk seçenekleri
=> Kolay kurulum
=> Düşük bakım-onarım giderleri

Neden Ankara Sahne Teleskopik Tribünleri Tercih Edilmeli ?

Ankara Sahne, sektörde herkes tarafından kabul edilen mühendislik tasarımı ürünleri yüksek kalitede ve uluslararası standartlarda üretmektedir. Yurtiçi birçok öncü ve örnek nitelikteki projelerde yer aldıktan sonra, son yıllarda küresel çaptaki projelerde de tercih edilmektedir. Hali hazırda sürdürmüş olduğu faaliyetlerinde, sektöründe tanınmış birçok kurumsal firma ile birlikte mimarlar, proje yöneticileri ve müteahhitler ile yakın işbirliği içinde çalışmaya devam etmektedir.

Portatif Çelik Tribün

Çelik tribün sistemleri taşıyıcı sistemlerinin tamamının çelikten üretildiği tribün sistemleridir. Betonarme tribünlere göre avantajı depreme dayanıklıdır ve daha düşük maliyet ile imal edilebilir olmasıdır. Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilecek şekilde istenilen ölçülerde ve kapasitede sistem tasarımı yapılabilir. İmalata başlanmadan önce kullanılacak alanın fizibilitesi yapılarak, hava koşulları ve deprem standartları göz önünde bulundurularak statik rapor hazırlanır ve bu doğrultuda imalat gerçekleştirilir. İhtiyaç duyulduğu takdirde çelik tribünler sökülerek başka bir alana taşınabilir ve tekrardan kurulumu yapılabilir.

Portatif tribün sistemleri daha hafif parçalardan imal edilen, kolay ve hızlı bir şekilde montaj – demontaj işlemi yapılabilen kolay taşınabilir ve kullanım açısından güvenli sistemlerdir. Talepleriniz doğrultusunda ister küçük bir gösteri alanı için isterseniz koca bir stadyum projesi için imalat yapılabilir. İç ve dış mekan organizasyonlarınız da uzun yıllar boyunca, ister parça parça isterseniz tamamını farklı zaman ve yerlerde, bir çok sefer kullanabilirsiniz. Tribün platformunun üstüne her türlü koltuk monte etmek, taşınabilen sandalye koymak veya bank olarak kullanmak mümkündür. Ayrıca tribün için yapılan platformlar istenildiği takdirde sahne, podyum ve benzeri işlerde de kullanılabilir.