Sahne Tekstili ve Zemin Kaplamaları

Sahne Tekstili ve Zemin Kaplama

Sahne Tekstil Uygulamaları

Kültür merkezleri, performans merkezleri, tiyatro salonları, sinema salonları gibi yerleşik mekanlar ile geçici etkinlik merkezlerinde, şık bir görünüm ve akustik ses organizasyonunu sağlamak amacıyla sahne perdesi, karartma kumaşları ve dekoratif kumaşlar gibi çeşitli tekstil ürünleri kullanılır.

Genellikle %100 büzgülü ve alev almazlık normuna uygun akustik özellikli kadife kumaştır. Dikey ve yatay hareket edebilen mekanizma ile kumanda edilmektedir.

Başlıca Sahne Ürünlerimiz

* Ana Sahne Perdeleri
* Sahne Kumaşları
* Dekoratif Kumaşlar
* Akustik Kumaşlar
* Perde ve Ray Sistemleri
* Orta Bölücü Perde Sistemi
* Friz Perdesi
* Kulis Perdesi
* Fon Perde Sistemi
* Farba Perde Sistemi
* Sinema ve Projeksiyon Perdesi
* Yangın Perdesi
Anahtar kelimelerimiz: sahne perdesi, motorlu sahne perdesi, motorsuz sahne perdesi, sahne perdesi imalatı, sahne perde fiyatları, sahne kumaşları, dekoratif kumaşlar, akustik kumaşlar, yangın perdeleri, projeksiyon perdeleri, perde ve yay sistemleri, orta bölücü perde sistemi, friz perdesi, kulis perdesi, fon perde sistemi, farba perde sistemi, yangın perdesi, sinema perdesi

Zemin Kaplamaları

Ankara Sahne Sistemleri'nin profesyonel zemin uygulamaları, performans mekanlarının planlandığı her türlü etkinliği gerçekleştirilmesine imkan ve olanak verir. Zeminlerin titreşim kontrollerinin yapılabilmesi, çarpma kuvvetlerinin azaltılması, esneklik ve güvenliği elden bırakmayan özellikleri sayesinde her sanatçının sahne üzerindeyken sadece sanatlarına konsantre olmasına katkı sağlar. Kullanılan malzemelerin akustik duyarlılığı mekanlarn ses tasarımında da olumlu olarak etki ve katkı sağlayarak izleyici memnuniyetini artırır.

Zemin Kaplama Ürünleri

* Sahne Zemin Döşemeleri
* Dans Zemin Döşemeleri
* Vinil Zemin Döşemeleri