Sahne Mekanik Sistemleri

Sahne Mekanik Sistemleri

Döner Sahne
Döner Sahne
orkestra çukuru
Orkestra Çukuru
Hareketli-Platform
Hareketli Platform
Işık Köprü Sistemi
Işık Köprü Sistemi
Dekor Askı Sistemi
Dekor Askı Sistemi
Sahne Darltma Portalı
Sahne Darltma Portalı
akustik kabuk
Akustik Kabuk
Spiralift & Serapid Sistem
Spiralift & Serapid Sistem
Sahne mekanik sistemleri, sahneye sahip olan, çok amaçlı salonlar, konferans salonları, konser salonları, tiyatro salonları ve benzer mekanlarda yer alan mekanizmaların, motorlu ve motorsuz dekor sistemlerinin, orkestra çukurlarının, binanın mevcut çatısına ilave yapılan ve sistemleri taşıyan alt yapı elemanlarının tamamının tasarımını, üretim planlamasını ve yerinde uygulaması ile var ise sistemlerin otomasyon ve programlamasını içeren bir iş koludur.

Sahne mühendisliğinin içinde olması gereken sahne perdesi motoru, döner sahne, sahne perdesi, paltform sahne gibi şekillenmektedir. Ankara sahne olarak sizelere en iyi ve kaliteli şekilde sahne platformu fiyatları sunuyoruz. Projelerinizin danışmanlığı ve imalat sürecinde de aktif rol almaktan mutluluk duyarız.

Sahne mekanik sistemleri; çok amaçlı salonlar, konferans salonları, tiyatro salonları, konser salonları ve benzeri mekanlarda yer alan mekanizmaların, motorsuz ve motorlu dekor sistemlerinin, döner sahne, orkestra çukurlarının inşaat veya binanın mevcuduna ilave edilen yapı sistemleri taşıyan alt yapı ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretim planlamasını yerinde uygulaması varsa eğer sistemlerin otomasyon programlamasını içeren bir iş bütünüdür.

Sahne Mekanik Sistemleri İmalatı Hakkında Lütfen


Bilgi Alınız