Sahne Mekanik Sistemleri

Sahne Mekanik Sistemleri

Sahne mekanik sistemleri, sahneye sahip olan, çok amaçlı salonlar, konferans salonları, konser salonları, tiyatro salonları ve benzer mekanlarda yer alan mekanizmaların, motorlu ve motorsuz dekor sistemlerinin, orkestra çukurlarının, binanın mevcut çatısına ilave yapılan ve sistemleri taşıyan alt yapı elemanlarının tamamının tasarımını, üretim planlamasını ve yerinde uygulaması ile var ise sistemlerin otomasyon ve programlamasını içeren bir iş koludur.

Sahne mühendisliğinin içinde olması gereken sahne perdesi motoru, döner sahne, sahne perdesi, paltform sahne gibi şekillenmektedir. Ankara sahne olarak sizelere en iyi ve kaliteli şekilde sahne platformu fiyatları sunuyoruz. Projelerinizin danışmanlığı ve imalat sürecinde de aktif rol almaktan mutluluk duyarız.

Sahne mekanik sistemleri; çok amaçlı salonlar, konferans salonları, tiyatro salonları, konser salonları ve benzeri mekanlarda yer alan mekanizmaların, motorsuz ve motorlu dekor sistemlerinin, döner sahne, orkestra çukurlarının inşaat veya binanın mevcuduna ilave edilen yapı sistemleri taşıyan alt yapı ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretim planlamasını yerinde uygulaması varsa eğer sistemlerin otomasyon programlamasını içeren bir iş bütünüdür.

* Spiralift Sistem
* Orkestra Platformu
* Ana Sahne Platformu
* İkincil Sahne Platformu
* Dekor ve Yük Platformu
* Stage Vagon
* Portal Köprü ve Kuleler
* Işık Köprüsü
* Dekor Barı
* Yan ve Arka Sahne Vinçleri
* Noktasal Hoparlör Vinci