Modüler Portatif Dans Pisti

Modüler Portatif Dans Pisti

Portatif Dans Pisti SistemleriPortatif Dans Pisti Sistemleri
Genellikle hotel ve düğün salonlarında kullanılan dans pisti, alüminyum kilit sistemi sağlayan profiller sayesinde pratik kurulum kolaylığı sağlamaktadır. İstenilen en ve boyda kurulabilen bu ürün tüm ahşap renklerinde üretilebilmektedir. Yere sıfır kurulum yapılmasını sağlayan alüminyum rampalar sayesinde tüm zeminlere uygun oluşu ürün piyasa değeri açısından önem kazandırmaktadır.
dans-pisti-kurulumudans-pisti-kurulumu
Modüler Demonte Dans Pisti Kurulumu
Dans pistini monte ederken montaj şeması izlenerek monte edilir. Öncelikle (A1) ve (A2) rampaları bulunur ve montaja başlanır daha sonra resimde görüldüğü üzere ürünler tutularak (1 nolu resimdeki gibi laminant kaplı yüzey üste gelecek şekilde panellerin altında yüzey isimleri bulabilirsiniz.) (C) kenarı (A) kenarına gelecek şekilde 45 derecelik bir açı ile (c) kenarının dili (A1) rampasına takılır bu arada (D) kenarı diğer (A2 rampasına oturur. 1. ünite takılınca (A2) ünitesinin yanına yeni düz bir (A) rampası konulur ve yeni ünite aynı işlemle bu sefer (C) kenarı (E) kenarına takılarak işlem tekrar edilir artık ürünün sonsuz montaj yeteneğine sahiptir istediğiniz kadar üniteyi yanyana bağlayabilirsiniz. Alt tarafa inmek isterseniz yine önce (A) rampası koyup işleme aynı açı ile devam edebilirsiniz ürün takılmıyor ise zorlanmayınız. (A) rampaları hep ilk takılan olmalıdır istenilen adete ulaşınca (B) grubu rampalara takılarak ürünün çevresi kitlenir.

Ürün sökülmek istendiğinde önce (B) rampaları kaldırılır ve en sondan taktığınız üründen başlayarak ilk taktığınız ürüne doğru montajın tersi bir yol kullanılarak ürün sökülür ters taraftan başlanır veya (A) rampasından sökmek istenirse ürüne zarar verirsiniz unutmayın ürün aynıdır.

Modüler Portatif Dans Pisti İmalatı ve Satın Almak İçin Lütfen


Fiyat Teklifi Alınız