Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel

Ses insanların en çok özen gösterdiği detaylardan biridir. Bunun için müzik aletleri icat edilmiş, teknolojiyle birleştirilmiştir. Günümüzün en önemli ayrıntılarından biri de panellerdir. Sesin akustiğini ayarlamada kullanılan paneller önemli bir yeri kaplamaktadır.

Akustik ses dengelerini ayarlamada çok büyük bir öneme sahip olan panellerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ahşap akustik panel bunlardan birisidir. Ahşap panel adından da anlaşılacağı üzere ahşaptan oluşturulmuştur. Mikro akustik panel ise yine adından anlaşılacağı üzere mikro deliklere sahiptir. Mikro perfore paneller de yine benzeri bir sisteme sahiptir. Duvar paneller konusunda da çok ciddi bir ürün yelpazesine sahibiz.

Derzli duvar paneller, müşterilerimizin en çok tercih ettiği modellerdendir. Şık görünüşü ve işlevsel yapısıyla müşterilerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Ayrıca delikli duvar paneller de müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Dekoratif derzli paneller de yine en çok sattığımız ürünler arasındadır.
Ortamın şıklığını bozmayacak, dekorasyon anlamında çığır açacak ürünler müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Yansıtıcı paneller bu konuda müşterilerin önemli tercihleri arasındadır. Tabi ki güvenlik detayları düşünülerek yapılan paneller de bulunmaktadır. Yangına dayanıklı ahşap panel bu ürünlerden birisidir.

Akustik Panel Nedir?

Akustik panel ses kalitesini en üst noktaya çekebilmek adına çaba gösterilen aletlerdir. Paneller bu işlemde şık bir şekilde kaplanmaktadır. Kaplanılan maddeler çok ciddi farklılıklar gösterebilmektedir. Dekoratif derzli paneller bu konuda bir örnektir. Görünümün güzelliğini ayarlayabilmek adına birçok çeşit malzeme ile farklılık gösteren bu ürünler firmamız tarafından müşteriyle buluşturulmaktadır. Ayrıca müşteriye özel çözüm önerileri ile hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Akustik Ses Ayarları

Her ortam kendine ait bir akustiğe sahiptir. Ahşap temaya sahip olan ortamlarda bu akustik insanın daha çok hoşuna gidecek şekildedir. Bu akustik ortamda akustik kapılar, akustik pencereler önemli bir yer kaplıyorlar. Ayrıca bu konuda en çok tercih edilen ürünlerden birisi de akustik kumaş paneller olarak biliniyor. Ev ya da bulunulan ortamın akustik ayarlaması ile doğru bir ses yapısına ulaşmak mümkündür.

Ses Yalıtımları

Ses yalıtımları önemlidir. Bu konuda firmamız ses yalıtım kapıları konusunda da hizmet vermektedir. Ses izole bir şekilde hizmet vermesi gereken yerler için kaçınılmaz bir tercih olan bu kapılar büyük getiriler sağlamaktadır.
Akustik Yansıtıcı Panel
Akustik Yansıtıcı Panel
Akustik Yansıtıcı Panel
Akustik Yansıtıcı Panel